Якість палива на АЗС Motto згідно ДСТУ та ГОСТ!

14.06.2021
Якість палива на АЗС Motto згідно ДСТУ та ГОСТ!

У зв’язку із зростанням цін на паливо, водії вибирають АЗС з демократичними цінами. Відтік клієнтів з преміальних мереж штовхає недобросовісних конкурентів до чорного піару. У ЗМІ розміщуються замовні статті про перевірки АЗС всілякими громадськими організаціями, і нібито виявленими порушеннями. На камеру знімаються сюжети, що імітують перевірки, не дотримуючись ні одну державну норму.

Боротьба за клієнта досягла того рівня, що конкуренти пишуть скарги один на одного в контролюючі органи, залучаючи до цього процесу вигаданих потерпілих. Одна з таких скарг на нашу мережу була в м. Суми, 10.06.2021. Співробітниками Держпродспоживслужби був здійснений відбір проб палива. В той же день, ми відправили арбітражні проби в сертифіковану лабораторію ТОВ «Татнафта-АЗС-Україна». Результати дослідження підтверджують, що паливо на АЗС Motto відповідає стандартам ДСТУ і ГОСТ. Детальні результати в протоколі контролю.

Цим же днем, на нашій АЗС в м Житомир, за скаргою клієнта співробітники Держпродспоживслужби, в складі комісії, перевіряли дози на паливороздавальних колонках (ПРК), на правильність відпуску. В ході перевірки встановлено, що всі ПРК відпускають паливо згідно встановлених норм, порушень не виявлено.

14.06.2021 року перевіряли якість пального в м.Києві на АЗС Богатирська, 3Д. В черговий раз доведенно — всі показники згідно стандарту якості.

Просимо всіх клієнтів звертати увагу на достовірність інформації з різних джерел і заявляємо, все паливо в мережі АЗС Мотто відповідає стандартам ДСТУ і ГОСТ.

У разі будь-яких питань звертайтеся на гарячу лінію АЗС Motto по телефону 0800 330 250