ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Miss Motto»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Miss Motto»

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

«Miss Motto»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Акція діє для всіх бажаючих прийняти участь.

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

2.1. В Акції беруть участь особи що досягли 18 років.

2.2. Учасниками Акції не можуть бути співробітники Організатора, а також учасники програми лояльності «MOTTO CLUB», які не виконали умови Акції.

2.3. Участь в Акції є добровільною і визначається за власним бажанням Учасника, який підпадає під вимоги, визначені у пункті 2.1. цих Правил.

2.4. В Акції можна взяти участь протягом строку її дії.

2.5. У разі відмови від призу за результатами розіграшу переможцем, системою здійснюється повторний розіграш, про що повідомляється на офіційному сайті додатково.

3. ПЕРІОД ДІЇ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

3.1. Акція проводиться на всіх АЗС, що працюють під брендом «МОТТО.

3.2. Період дії Акції з 01.03.2021 до 07.03.2021 включно.

3.3. Організатор залишає за собою право змінювати умови, призупиняти, відновлювати, припинити Акцію у будь-який момент в односторонньому порядку шляхом розміщення інформації на сайті www.motto.ua. При цьому потенційні Учасники не можуть пред’являти будь-яких претензій та вимагати компенсації щодо змін таких умов.

3.4. Контроль за проведенням Акції та дотриманням цих правил здійснюється Організатором Акції (ТОВ «ЛЕРСЕН ЛТД»).

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції, учасникам необхідно Зробити фото або відео разом з карткою лояльності motto, або іншою брендованою продукцією Motto, та викласти фото.(Важливо щоб ви та брендована продукція була разом з вами у одному кадрі.)

Зробити пост на своїх сторінках у Instagram та FaceBook, з відміткою під фото #azsmotto.

Бути підписаним на сторінки Motto у Facebook та Instagram.

Поставити лайк публікації «Miss motto» на сторінках Motto в соц.мережах FaceBook та Instagram.

Офіційній сторінки: www.facebook.com/azsMOTTO/, та www.instagram.com/azsmotto/.

4.2. Учасник акції під час виконання умов, зазначених, у пункті 4.1. отримує можливість за умови перемоги придбати талон на 50,30,20 літрів будь-якого пального за 0,01 гривню, та 5-й рівень знижок по карті лояльності, або карткулояльності з зазначеним рівнем знижок, терміном на 1-н місяць (під подарунком мається на увазі надання переможцю право придбати паливний талон в кількості 1-шт. за 0,01 грн.) .(Об’єм літрів зазначений у талоні залежить від отриманого виграшу)

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує свою згоду на збір і обробку Організатором та Партнерами (юридичними особами, які, відповідно до умов Акції, надають акційні можливості Учасникам) його персональних даних, з метою належного виконання Організатором та Партнерами умов цих Правил. При досягненні мети збору і обробки персональних даних учасників, такі персональні дані знеособлюються, вилучаються і знищуються.

5.2. Акція проводиться відповідно до вимог законодавства України, не є лотереєю та/або азартною грою.