Акція «Комбо меню» 13.01.2021

Акція "Комбо меню" 13.01.2021

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «Комбо меню»

  1. Загальні положення

1.1. Ці офіційні правила (далі у тексті — Правила) визначають порядок проведення та умови участі в акції «Комбо меню».

1.2. Акція – це захід рекламного характеру, що включає в себе формування інтересу та споживчого попиту на продукцію, формування обізнаності споживачів, збільшення обсягів продажу такої продукції та відпуск такої продукції Учасникам Акції зі знижкою, які відповідно до умови даних Правил отримають на це право. Акція проводиться відповідно до норм законодавства України.

1.2. Приймаючи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з даними Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені у цих Правилах.

1.3. Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення учасників Акції. Усі зміни/доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації за адресом розміщення цих Правил, яка вказана в даних

2. Учасники Акції, місце проведення та період проведення Акції.

2.1. Період проведення Акції: з 13.01.2021 по 13.02.2021 включно (далі у тексті — Період акції), це період, протягом якого можна стати Учасником Акції.

2.2. Акція проводиться на АЗС, що працюють під брендом «MOTTO» по всій території України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій (далі у тексті – місце проведення Акції) адреси яких наведено  у додатку до цих правил.

2.3. В Акції можуть брати участь громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилось 18 років, що постійно проживають на території України, та які виконали умови Акції (далі у тексті – Учасники).

2.4. Учасником Акції може бути кожна фізична особа, яка є повністю дієздатною та відповідає вимогам, зазначеним в цих Правилах, та належним чином виконала всі умови цих Правил.

3. Умови участі та Заохочення Акції.

3.1. Для участі в Акції необхідно здійснити придбання будь-якого пального на відповідній АЗС від 21 (двадцяти одного) літра та купити одночасно (одним чеком) «каву» та «хот-дог». При цьому клієнт автоматично отримує знижку у розмірі — 21% від вартості кави та хот-дога (за умови їх наявності у продажу).

3.1.1. До категорії «Кава» входять такі товари: американо або американо з молоком.

3.1.2. До категорії «Хот-доги» входять такі товари: хот-дог з сиром

3.2. Особи, які виконали умови вказані в п.3.1. цих Правил автоматично стають учасниками Акції.

Додаток 1 до офіційних правил акції «Комбо меню»

Перелік АЗК MOTTO, які беруть участь в акції «Комбо меню», що проводиться в період з 13.01.2021 по 13.02.2021 (включно):

Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 50
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 3 літ.А
Київ, пр-т, Леся Курбаса, 2-В
Київська обл., Бориспільський р., с/рада Іванкiвська , автодорога Київ-Харків 45 км
Київська обл. м. Васильків, вул. Декабриспв, 147
Київська обл. ,м. Вишгород, вул. Набережна,24
Київская обл., с.Лютіж «Поле», урочище
Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Чупира, вул. Садова 1-а
Київська обл., Броварський р-н, село Погреби, вул. Погребський шлях, 72
Киїська обл., Бориспільський р-н, Іванківська с/р автошлях Бориспіль-Золотоноша,1 км